Lasergamen voor de jeugd

Op zaterdag 23 april organiseert ROAC speciaal voor jullie een evenement: Lasergamen!

Voor degenen die niet weten wat het is: politie en boefje 2.0. Met een laser-geweer en een harnas aan probeer je de tegenstander zo vaak mogelijk met je laserstraal te raken. Maar pas op, als je zelf geraakt wordt, mag je even niet schieten! Gelukkig staan er op het speelveld genoeg obstakels om je achter te verschuilen en de vijand te verrassen. Afhankelijk van het weer gaan we in de sporthal of op het trainingsveld. Je speelt met je eigen team tegen andere teams van jouw leeftijd. En hoe gaaf, je leiders en trainers mogen ook mee doen!

In de duels, die 10 minuten duren, moet jouw team zo veel mogelijk raak schieten en zo min mogelijk geraakt worden. Als dat lukt, heeft jouw team gewonnen.

Het gaat om snelheid, souplesse, tactisch inzicht en een teamplan. Dus het evenement is niet alleen voor de voetbal- en handbalteams op het lijf geschreven, maar de meiden en jongens van de binnensporten zullen zeker kans maken om er met de winst vandoor te gaan!

12.15 uur:  We starten om 12.15 voor de E-jeugd van voetbal/handbal en van binnensport 8 en 9 jarigen.

13.30 uur:  Daarna is de D van de voetbal/handbal en binnensport 10 t/m 12 jaar om 13.30 aan de beurt.

14.45 uur: Om 14.45 uur nemen de C-junioren voetbal en binnensport 13 t/ 15 jaar de lasergeweren over.

16.00 uur: De A en B voetbal/handbal en binnensport 16 t/m 18 zijn om 16.00 uur aan de beurt om ten strijde te trekken.

Het belooft een heel gaaf evenement te worden.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!