Loting JeugdOlympiade

Ook de organisatie van de JeugdOlympiade heeft te maken met steeds veranderende regelgeving omtrent Corona. De editie van 2020 kon niet doorgaan en we moeten nu maar afwachten de editie van 2021 wel kan plaatsvinden, al dan niet aangepast. Ondanks dat gaan we er op dit moment nog steeds positief gestemd vanuit dat we straks in mei de JeugdOlympiade kunnen houden.

De loting daarvoor stond al ingepland voor zaterdag 9 januari 2021. Maar zoals we dat andere jaren deden, met zijn allen gezellig in de kantine, kan dit vanwege Corona momenteel niet en dus gaat die loting niet door. Hoe we dat later alsnog gaan doen en wanneer dit plaatsvindt, kunnen we pas in de 2e helft van januari gaan bepalen. We laten dat uiteraard tijdig weten.

Prettige, aangepaste, feestdagen en zonder vuurwerk een goede jaarwisseling, op weg naar een gezond en sportief 2021!

Namens het JeugdOlympiadeComité,

Jan van der Poel

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!