Mededeling mbt het restitueren van inleggeld ivm de afgelaste JeugdOlympiade 2021

Mededeling mbt. het restitueren van inleggeld ivm. de afgelaste JeugdOlympiade 2021.

Deelname aan de komende JeugdOlympiade 2022 is slechts voorbehouden aan de kinderen die qua leeftijd daarvoor in aanmerking komen; de “oude” KNVB/NHV F, E, D categorie. Die kinderen ontvangen binnenkort van ons daarvoor een uitnodiging.

Ouders van kinderen die vanwege deze leeftijdsgrens niet meer mee kunnen doen, maar die eerder wel hebben betaald voor de afgelaste editie van 2021, kunnen dat bedrag terug ontvangen. U kunt daarvoor uw verzoek per mail richten aan .

Wilt u daarbij de naam van uw kind(eren), geboortedatum en bankrekeningnummer vermelden?

Dan storten wij het geld zo spoedig mogelijk terug.

Namens het JeugdOlympiadeComité,

Jan van der Poel

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!