Meisjes E1 handbal kampioen op het veld

De meisjes van de E1 van ROAC sluiten hun eerste seizoen af met behalen het kampioenschap in  de veldcompetitie. Ze moesten hiervoor hun laatste wedstrijd winnen van Hercules in Rijswijk. Geen gemakkelijke klus, want bij winst of een gelijkspel zou Hercules kampioen zijn.

Alle twaalf speelsters van het team deden deze wedstrijd mee en spannend was het. De eerste helft ging gelijk op, de ruststand was 4-4. De 2e helft werd pas echt spannend. Op een gegeven moment kwamen de meisjes van ROAC op 2 doelpunten achterstand te staan en leek het er op dat ze het kampioenschap konden vergeten. Ze herpakten zich echter verbazend goed en gooiden nog een paar knallers van doelpunten in het net van de tegenstander onder luide aanmoediging van de ouders. Groot was de vreugde toen de scheidsrechter affloot. Ze hadden met 8-11 gewonnen.

Uiteraard was er taart en champagne voor de kampioenen.  Op maar volgend seizoen.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!