Update: Met de bus naar Amersfoort

Op zondag 20 november speelt ROAC 1 bij VVZA 1 uit Amersfoort. Al met al bedraagt de reistijd een klein uur en dat is weer een mooi excuus om met de bus te gaan. Voor de gezelligheid en om kosten te drukken is het wel leuk om de bus zo vol mogelijk te krijgen, vandaar het aanbod voor supporters om slechts voor tien ekkies (10 Euro) mee te gaan.

Echter, wanneer jij lid bent van Supporters van ROAC (SvR), is het helemaal gratis om mee te gaan met de bus!

De bus vertrekt om 12:00u vanaf het Hertogspark en zal om 17:30u weer vertrekken uit Amerfoort richting Rijpwetering. Rond 18:30u zou je weer thuis moeten kunnen zijn. Vind jij het leuk om als supporter mee te gaan? Spreek dan Loek van As aan of stuur hem een mailtje ().

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!