Met de bus naar Hooglanderveen

Komende zondag start de competitie voor ROAC 1 en direct staat de verste uitwedstrijd van het seizoen op het programma. Hooglanderveen is een dorpje ten oosten van Amersfoort en qua inwoners ongeveer twee keer zo groot als Oud Ade en Rijpwetering bij elkaar.

Al met al bedraagt de reistijd een uur en dat is een mooi excuus om met de bus te gaan. Voor de gezelligheid en om kosten te drukken is het wel leuk om de bus zo vol mogelijk te krijgen, vandaar het aanbod voor supporters om slechts voor tien ekkies (10 Euro) mee te gaan.

De bus vertrekt om 11:45u vanaf het Hertogspark en zal om 17:30u weer vertrekken uit Hooglanderveen richting Rijpwetering. Rond 18:45u zou je weer thuis moeten kunnen zijn. Vind jij het leuk om als supporter mee te gaan? Spreek dan Loek van As aan of stuur hem een mailtje ().

Tot zondag!

A-junior Mitchel Boere is niet meer weg te denken bij ROAC 1
Deze foto heeft niets met het bericht te maken, maar zo zag Mitchel Boere eruit toen hij in het seizoen 09/10 debuteerde voor het vlaggenschip.
Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!