Met de bus naar Utrecht!

Komende zondag 24 september start ROAC 1 de competitie bij Sporting ’70 1 uit Utrecht. Al met al bedraagt de reistijd een uur en dat is weer een mooi excuus om met de bus te gaan.

Voor de gezelligheid en om kosten te drukken is het wel leuk om de bus zo vol mogelijk te krijgen, vandaar het aanbod voor supporters om slechts voor tien ekkies (10 Euro) mee te gaan. Dat is inclusief een versnapering voor op de terugweg in de bus.

Ben jij lid bent van Supporters van ROAC (SvR)? Dan kost het jou slechts vijf ekkies (5 Euro)!

De bus vertrekt om 11:45u vanaf de parkeerplaats van het Hertogspark en zal om 17:00u weer vertrekken uit Utrecht richting Rijpwetering. Om 18:00u zou je weer thuis moeten zijn. Vind jij het leuk om als supporter mee te gaan? Spreek Loek van As dan aan of stuur hem een mailtje ().

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!