Nederlands elftal kijken met de Jeugd

Zaterdagmiddag 3 december speelde het Nederlands elftal tegen Amerika, dat was een mooi moment om met de jeugd naar de wedstrijd op groot scherm te kijken. Ze kregen een mooie wedstrijd voorgeschoteld en werden goed voorzien limonade en lekkere hapjes.
In de rust uiteraard met z’n allen naar buiten om zelf even te voetballen.

Zo tegen het laatste kwartier van de wedstrijd werd de aandacht wat minder en gingen de jongens wat meer aan de wandel en werd er zelfs geopperd om weer zelf buiten te gaan voetballen. Maar toen Amerika de 2-1 maakte, kwam de spanning in de wedstrijd terug en werd er nog even flink meegeleefd met een fikse ontlading bij het scoren van de 3-1. Een leuke ervaring voor de jeugd om zo met elkaar te kijken.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!