Nieuw seizoen Binnensporten

Het nieuwe seizoen is voor alle onderdelen van binnensporten weer gestart. Jonge en wat oudere leden zijn weer vol goede moed gestart in de sporthal. Er is dan ook voor iedereen wel iets te vinden bij de binnensportafdeling:
⦁ Kleutergym (vanaf 3 ½ jaar) op zaterdagochtend
⦁ Gym voor basisschooljeugd op maandagmiddag
⦁ Judo op de woensdagmiddag
⦁ Badminton voor jong en oud op woensdag- en vrijdagavond
⦁ Dans op vrijdagavond
⦁ Bodymix voor dames en heren op woensdagavond
⦁ Pilates op vrijdagochtend
⦁ Gym plus (voor de iets oudere sporter) op vrijdagochtend

Uiteraard is iedereen van harte welkom om een keer mee te trainen. Voor meer informatie kunt u een mail sturen naar of
We hopen dat dit jaar een aantal activiteiten wel weer door kunnen gaan. Het badmintontoernooi in de kerstperiode en de Kaag en Braassem Cup voor de gymjeugd in het voorjaar van 2022 staan in ieder geval wel weer op de planning.
Ook al worden de corona-maatregelen wat soepeler, vragen we iedereen toch nog op te letten. De kleedkamers zijn weer open, maar houd ook daar nog afstand. De tribune is ook weer toegankelijk voor publiek, maar ook daar graag afstand houden. Verder vragen we je thuis te blijven bij klachten. Laten we hopen, dat alles zo snel mogelijk weer als vanouds is.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!