Nieuwe voorzitter Voetbalzaken

Wellicht maai ik nu het gras weg voor de voorzitter, maar heel veel ander nieuws is er, in deze coronatijd, niet te melden.

Namens de overige leden van de commissie voetbal zijn wij deze week blij verrast met de mededeling dat Dick Heemskerk jr. de nieuwe voorzitter van onze commissie wordt. Blij verrast, omdat wij van mening zijn dat er iets meer aanwas moet komen in de commissies vanuit de jongere garde.

Reeds langere tijd waren wij op zoek naar een geschikte vervanger voor Joop Straathof, die te kennen had gegeven meer tijd met Joke te willen gaan besteden. Joop, geniet van je extra vrije tijd en bedankt voor je inzet en gezelligheid!

Joop zal het voorzitterschap aan Dick overdragen, als we volgens de Corona richtlijnen weer mogen vergaderen aan de ronde tafel!

Verder hopen wij, net als vele anderen, dat wij elkaar weer spoedig op het mooie complex van s.v. ROAC mogen treffen.

Namens commissie Voetbal,

Gé van Hoorn

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!