Officiële opening Brandweerkazerne

Op zaterdag 6 november vindt de officiële opening plaats van de nieuw gebouwde brandweerkazerne. Na de officiële handelingen is er vanaf 13.00 uur tot 16.00 uur open huis voor alle inwoners van Rijpwetering en Oud- Ade en zullen er demonstraties worden gegeven over hoe een auto wordt open gemaakt na een aanrijding.

Voor de kinderen is er een waterbaan.

De activiteiten van de brandweer beslaan een behoorlijk deel van het parkeerterrein. Om het e.e.a. ordelijk te laten verlopen zal er met linten en/of dranghekken een deel van het parkeerterrein worden afgezet. Wij verzoeken de eigen leden en inwoners van onze kernen zo veel als mogelijk te voet of per (brom)fiets het Hertogspark te bezoeken, zodat er voor de gasten van Hockeyclub Alkemade en s.v. ROAC, die van elders komen, voldoende parkeergelegenheid is op het parkeerterrein.

Bij voorbaat dank voor uw medewerking.

Het bestuur

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!