Online Pilates les op vrijdagochtend

Wij hopen, dat het goed met jullie gaat en dat iedereen in goede gezondheid is. Het ontbreken van de lessen gaat helaas langer duren dan iedereen op voorhand had bedacht. Bewegen is en blijft belangrijk! Daarom heeft Zillah (trainster bij de afdeling binnensporten) aangeboden om pilates-les te geven. Dit wil zij via een video-les doen.

Deze les zal voor ieder lid van s.v. ROAC toegankelijk zijn (met een maximum van 100 personen). Vrijdagochtend 15 mei is de eerste sessie van 10.00 uur tot 10.30 uur. Als deze les goed bevalt, gaan we het gewoon elke week doen. Onze leden ontvangen een mail met inlog-instructies. Om mee te doen is het belangrijk dat om stap 1 t/m 6 van het hoofdstuk “Eerste keer inlog” van te voren te doen. Op de vrijdag om 9.55 uur volgt dan stap 1 t/m 4 van “Een les volgen”.

Mocht u mee willen doen, maar heeft u de instructies niet ontvangen of komt u niet uit de instructies, neemt u dan contact op via  

We hopen hiermee een leuk aanbod te doen.

Commissie binnensporten en Zillah

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!