Ons Clubblad ‘Langs de Kantlijn’ deze keer niet op papier maar digitaal

Gezien de Corona-crisis vonden we niet verantwoord onze clubbladbezorgers op pad te sturen en zijn we versneld aan de slag gegaan om het clubblad digitaal aan te bieden. Daarom een eerste opzet van hoe wij als commissie communicatie denken het digitale clubblad vorm te kunnen geven. In dit clubblad proberen we zowel tekst als advertenties goed tot hun recht te laten komen. Wij hopen dat we daarin geslaagd zijn.

Helaas kunnen op dit moment nog niet alle advertenties in het digitale clubblad meedraaien, dit heeft o.a. te maken met de opmaak en het formaat van de advertenties. Hier gaat aan gewerkt worden.

In het clubblad uiteraard de rubriek ‘Uit de bestuurskamer’. Aandacht voor het waarom van een digitale versie. Nieuws van de biljart-afdeling en lees over de ROAC legpuzzel actie die binnenkort wordt opgestart.

https://www.svroac.nl/langs-de-kantlijn/

We zijn benieuwd wat jullie ervan vinden. Laat gerust een reactie achter.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!