Open handbal trainingen bij ROAC

ROAC handbal organiseert in april en mei een viertal open trainingen voor dames in de leeftijdscategorie 15 t/m 35 jaar. Mensen die eerder gestopt zijn om diverse redenen, maar ook als je al lid bent van een andere vereniging maar je interesse hebt om eens te kijken hoe het gaat bij ROAC, kunnen mee doen.

Bij ROAC handballen veel studenten uit Leiden dus tijdens wedstrijdperiodes zijn er altijd mogelijkheden om mee te rijden. De dames van ROAC komen al tien jaar uit in de hoofdklasse met wisselende successen en willen dat ook de komende jaren nog doen. Onderstaande dagen/tijden kan men zo binnenlopen om mee te doen. Neem wel zaalschoenen mee en evt. douchespullen.

– Donderdag 20 april van 19.30 tot 21.30 uur

– Dinsdag 25 april van 19.30 tot 21.30 uur

– Dinsdag 2 mei van 19.30 tot 21.30 uur

– Donderdag 4 mei van 19.30 uur tot 21.30 uur.

Mocht je daarna geïnteresseerd zijn dan kan je daarna nog drie keer gratis meetrainen. Ben je al lid van een andere vereniging dan willen wij je ook helpen met de overschrijving naar ROAC. In de zomer van 2017 zullen wij gewoon doortrainen zodat je voor en na je vakantie goed in conditie blijft.

Weet je mensen die misschien interesse hebben neem ze gewoon mee.

De trainingen zijn in de Hertogshal
Sportpark Hertogspark
Oud Adeselaan 36
2375 XE Rijpwetering

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!