Per direct vacature: Train(st)er Kleutergym

Vanuit de afdeling Binnensporten van sv ROAC zijn we per direct op zoek naar een train(st)er voor de kleutergym. Wij zoeken iemand die het leuk vindt op zaterdag 2 uur kleuter gymles ter verzorgen, van 9.00 tot 11.00 uur in de Hertogshal te Rijpwetering. Wij hebben twee goed lopende groepen met kleuters van 3,5 t/m 4 jaar en de tweede groep met kleuters van 5-6 jaar.

Wij zijn op zoek naar iemand met (zicht op) een lesbevoegdheid. Uiteraard staat hier een financiële vergoeding tegenover. Geïnteresseerden kunnen zich melden op .

1-Kleutergym-kijkles-1-nov-14-10-400x266

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!