Poule-indelingen ROAC-futsaltoernooi 15/16 bekend

Het lijkt nog zo ver weg, maar over een kleine drie weken staat het ROAC-futsaltoernooi (zaterdag 2 januari) alweer op het programma. Een mooi moment voor de organisatie om de poule-indelingen bekend te maken.

Net als vorig jaar wordt er gestreden in vier poultjes van drie clubs. De nummers één en twee van iedere poule zullen doorgaan naar de knock-outfase. De eerste wedstrijd zal plaatsvinden om 16:00 uur en om 21:00 zal de finale gespeeld zijn. Hieronder staan de poule-indelingen:

POULE A: ROAC, SJZ en WVC (za)

POULE B: DOSR, WVC (zo) en MMO

POULE C: Meerburg, Kickers’ 69 en Stompwijk ’92

POULE D: Foreholte, Altior en Nicolaas Boys

Volgende week zal ook het complete speelschema bekend gemaakt worden. Houd KaagenBraassemVoetbal.nl, svROAC.nl en de social media van ROAC in de gaten voor de laatste updates rondom het toernooi en de feestavond. Of meld je aan voor het event op Facebook:

https://www.facebook.com/events/1665565807053367/

Poster

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!