Publiek welkom bij jeugdafsluiting 26 juni!

Publiek welkom bij jeugdafsluiting 26 juni!

Er zijn volgende week 110 jeugdleden aanwezig bij de seizoensafsluiting. De organisatie is nog druk bezig met alle voorbereidingen op deze mooie dag. In de ochtend vinden de spellen in de dorpen plaats en in de middag op het sportpark zelf. Bij dit middagprogramma is er dankzij de versoepelingen weer publiek welkom. Dus ouders en andere belangstellenden, kom volgende week gerust naar het sportpark om de onze jeugd aan te moedigen. Houd hierbij wel rekening met de 1,5 meter. het is nog niet bekend of de kantine zaterdag ook open is.

We hebben we zin in!

De organisatie

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!