Puzzelen met ROAC

Normaal gesproken zou deze zaterdag in het teken staan van de loting van de JeugdOlympiade. Bij deze loting zouden de lotenverkopers van de Grote Clubactie in het zonnetje worden gezet. Dat dit niet kan is heel jammer, helemaal omdat onze geweldige jeugd afgelopen september € 6.410,40 heeft opgehaald. Nieuws over de loting volgt als het meezit ergens de komende tijd.

Volgende week is er wel een ROAC puzzel te winnen over deze loting en de Grote Clubactie. Ook zijn er mooie ROAC sjaals te winnen. De komende weken wordt er elke maandag een ‘Zoek de Verschillen’ geplaatst op de sociale media van ROAC. Uit iedereen die in een privébericht alle verschillen geeft, worden elke week 4 winnaars geloot. 3 hiervan winnen een sjaal en bij 1 winnaar brengen we een puzzel langs! Aankomende week is dit deze puzzel met 500 stukjes en de komende weken (als de verschillen lastiger te vinden worden) zijn er zelfs puzzels van 1000 stukjes te winnen.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!