Reserveer voor ROAC – Legmeervogels

Competitie

Zondag 20 september 14:00

Hertogspark, Rijpwetering

De eerste competitiewedstrijd van het seizoen 2020/2021 vindt 20 september plaats. Aan de zijlijn is plek voor maximaal 250 toeschouwers. Reserveren is verplicht om deze wedstrijd te kunnen bezoeken. Alleen zo kunnen we voldoen aan de gestelde richtlijnen.

U kunt reserveren door onderstaande velden in te vullen en op te sturen. Wanneer de reservering is geslaagd ontvangt u een bevestigingsmail met een uitgebreidere uitleg op het door u ingevulde e-mailadres (kijk hiervoor ook even de spamfolder na).

We verwelkomen u graag op het Hertogspark!

Let op: de reservering sluit op zondag 20 september om 12:00 uur. Wanneer u zich niet voor deze tijd heeft aangemeld is het niet mogelijk deze wedstrijd te bezoeken.

<150 van de 250 plaatsen gereserveerd

Reserveringen zijn gesloten voor deze wedstrijd


Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!