ROAC bevrijdingsfeest t.b.v. KWF m.m.v. Oud-Feyenoord!

ROAC bevrijdingsfeest t.b.v. KWF m.m.v. Oud-Feyenoord!

Op zaterdag 5 mei 2018 vieren we de vrijheid op het Hertogspark en halen we geld op voor KWF Kankerbestrijding. In de middag starten we met een aantal sportieve activiteiten. Na een hapje gegeten te hebben, gaan we naar het hoofdveld om te kijken naar hoe een aantal leden een wedstrijd afwerken tegen Oud-Feyenoord. Natuurlijk eindigt deze mooie dag met een mooi feestje. Meer informatie volgt binnenkort via deze website en de sociale media. Zorg er in elk geval voor dat je deze dag op het Hertogspark bent!

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!