ROAC biljartkampioenschap 2020

Ook dit jaar vindt het biljartkampioenschap weer plaats bij ROAC. De voorronde is op zaterdag 4 april en de finale is op 18 april. Beide dagen starten om 12.00 uur en duren tot ongeveer 17.30 uur en vinden plaats bij de biljarttafels in de kantine. Het toernooi is voor alle vaste spelers van de recreanten- en avondcompetitie, alle andere leden van ROAC en voor iedereen die nog net een zetje nodig heeft om lid te worden van deze sporttak van ROAC. Kortom, iedereen is dus vrij om mee te doen aan dit mooie toernooi.

In de voorrondes speelt iedereen de helft van zijn te maken caramboles en zijn de punten van 1 tot 10. Bij een gewonnen partij ontvang je 2 bonuspunten. Het zou mooi zijn als het er meer worden, maar er wordt in eerste instantie van 32 teams uitgegaan waarna er 4 poules van 8 personen worden gemaakt. De beste 16 van de dag plaatsen zichzelf voor de finale. Op de finaledag worden er hele partijen gespeeld.

De winnaar op de finaledag mag zich een jaar lang de beste biljarter van de vereniging noemen.

Inschrijven kan bij Jos Heemskerk via 071-5018594 / of via Piet Volwater 0638487303 / .

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!