ROAC-futsaltoernooi 2015/2016

Zoals in het programmaboekje van afgelopen zondag al aangegeven stond, zal het ROAC-futsaltoernooi dit seizoen plaatshebben op zaterdag 2 januari 2016. Dat is wat later dan u gewend bent, maar dat heeft alles te maken met de Kerstdagen die ons dwars zitten. De pret zal er echter niet minder om zijn.

Net als vorig jaar houden we het concept aan met twaalf ploegen en vrij snel daarna de knock-out fase. Na het sportieve aspect van het toernooi zal er voldoende tijd zijn om het toernooi na te evalueren…

De deelnemende clubs zullen binnen maximaal zeven dagen de officiële uitnodiging ontvangen. Maar zet 2 januari 2016 vooral al vast in uw agenda!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!