ROAC haalt € 9.189,42 euro op voor KWF Kankerbestrijding!

Op zaterdag 5 mei heeft er een bijzonder evenement plaatsgevonden op de vereniging. Op een zonnig Hertogspark stond alles in het teken van geld ophalen voor KWF Kankerbestrijding. Om 16.00 uur liepen alle deelnemers van de Jeugdolympiade een sponsorloop, waar enkele duizenden euro’s mee werd opgehaald. Aan het begin van de avond begon de wedstrijd tegen Oud-Feyenoord op het hoofdveld. Voor honderden bezoekers lieten de oud-profs zien dat zij nog steeds aardig konden voetballen. De wedstrijd eindigde in 1-3. Met de uitslag van de loterij werd de feestavond afgetrapt. De band Lekker Weer maakte er een mooi feest van.
Hierna kon de organisatie aan de slag met alle administratie. Vandaag kunnen we dan (eindelijk) het prachtige bedrag van ruim negenduizend euro bekendmaken. Hierbij bedanken we alle sponsoren, vrijwilligers, bezoekers, spelers van de wedstrijd, de deelnemers aan de sponsorloop en alle andere betrokkenen voor hun bijdrage!
Alle foto’s zijn de vinden op: https://myalbum.com/svroac
Hier staan overigens ook de foto´s van een aantal andere evenementen, zoals de Jeugdolympiade.
Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!