ROAC handbal zoekt nog enkele leden om volgend seizoen met drie volwaardige jeugdteams te kunnen spelen

F-jeugd 7-8 jaar  |   E-jeugd 9-10 jaar  |  D-jeugd 11-12 jaar

Het afgelopen jaar speelden we met een D- en E-jeugdteam in de competitie, waarbij de meisjes van de F-jeugd regelmatig mee speelden in de E-jeugd.

Na de afgelopen maand maart, waarin kennismaken met handbal voor de jeugd centraal stond, hebben we een aantal nieuwe leden welkom mogen heten. Daardoor kunnen we komend seizoen, naast de D- en E-jeugd, vrijwel zeker met een F-jeugd team starten. Het zou ideaal zijn als er voor ieder team ook enkele wissels beschikbaar zijn. Voor deze ideale situatie komen we echter nog twee of drie leden tekort.

Wie weet ben jij dat wel!!  
Ben je opzoek naar een nieuwe sportieve uitdaging, dan is handbal vast iets voor jou!!

Interesse in handbal?  Kom dan mee doen aan de Open trainingen.
In de maand mei kun je vrijblijvend mee komen trainen tijdens de open trainingen voor de jeugd op donderdag van 18.30 tot 19.30 uur op het Hertogspark en daarmee zelf ervaren wat voor een leuke en actieve sport handbal is.

Hierbij staat donderdag 11 mei in speciaal in het teken van vriendjes/vriendinnetjes training.
Kom hier gerust met je vriendjes/vriendinnetjes aan meedoen.

Hopelijk tot ziens op een van de trainingen. Trainers Marieke, Cynthia en Kees kijken uit naar jullie komst!

1-img_0305

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!