ROAC MO11 zoekt teamgenootjes

Zit je in groep 7 of 8 en vind je voetbal ook zo leuk? Dan zijn wij opzoek naar jou!! Het ROAC MO11-team (E) gaat volgend jaar op een groot veld voetballen MO13 (D), maar hiervoor missen we nog 3 speelsters. Wat bieden wij: een heel gezellig team dat bestaat uit meiden uit groep 7 en 8, die allemaal heel gemotiveerd zijn en zowel binnen als buiten het veld een heel hechte groep vriendinnen zijn! Ervaring hoeft niet, inzet zou wel heel fijn zijn, maar ook gezelligheid staat bij ons voorop!!

Ben jij die leuke, gezellige meid die het leuk vindt om bij ons te komen voetballen, neem dan contact met ons op of met ROAC voetbal. We wachten met smart op jou!!

mo11-1

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!