S.v. ROAC 1 oefent tegen reserves fc Eindhoven

Dit seizoen zal de herenvoetbalselectie op trainingskamp gaan naar Eindhoven. Op 12 januari 2018 om 12:00 uur vertrekt de groep naar het zuiden van het land. Diezelfde middag staat er een training op het programma. In de avond is men te gast bij fc Eindhoven – fc Emmen.

Op zaterdag 13 januari speelt zowel het eerste als het tweede een oefenwedstrijd. De tegenstander van het eerste is al bekend. Om 10:30 uur zal ROAC 1 het in het Jan Louwers Stadion opnemen tegen de jongens van fc Eindhoven die de avond ervoor niet aan spelen toe zijn gekomen of kort zijn ingevallen. Voor het tweede elftal wordt nog een tegenstander gezocht. In de avond zal de groep het nachtleven van de lichtstad gaan ontdekken.

Op zondagmiddag vertrekt de selectie weer richting Rijpwetering.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!