S.v. ROAC 1 plaatst zich voor de finale van de K&B Cup

Met slechts één dag rust in de benen vertrok de 19-tallige selectie gisteravond richting Woubrugge om een plekje in de finale van de Kaag en Braassem Cup af te dwingen. Dat lukte zonder problemen; er werd met 0-5 gewonnen.

Bij rust was het duel al gespeeld. ROAC had toen al een onoverbrugbare 0-4-voorsprong te pakken bij de zaterdagvierdeklasser. Bart Hogenboom was het meest effectief met drie doelpunten, maar ook Djimmy Wagter deed van zich spreken met een doelpunt.

In de tweede helft werd het overwicht wat minder en zou ROAC nog maar eenmaal het net vinden en wel in de persoon van Rens van der Poel. Saillant detail was dat Jay Helvensteijn net als afgelopen zondag een elfmetertrap niet wist te verzilveren.

Door de overwinning plaatst ROAC zich voor de finale van komende zaterdag 15:00u. De finale vindt plaatst bij en tegen EMM ’21 en zodoende krijgt ROAC de mogelijkheid om zich te revancheren voor de 2-3-nederlaag van afgelopen zondag.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!