S.v. ROAC 1 treft OVV 1 in het bekertoernooi

Om bij de laatste 32 van het bekertoernooi van West II te komen zal ROAC op woensdag 31 januari moeten winnen van OVV op het eigen Hertogspark. Als u nog nooit van OVV heeft gehoord is dat geen schande. De club komt uit Oostvoorne en zal zonder files een klein uur moeten reizen om naar Rijpwetering te kunnen komen.

OVV komt uit in de zaterdag vierde klasse en staat daar aan kop. Een gunstige loting zult u denken, maar schijn bedriegt. Tot afgelopen jaar kwam de club uit in de zondag eerste klasse, maar maakte het als veel andere clubs de stap naar het zaterdagvoetbal. Dat OVV in de vorige ronde zondageersteklasser Spartaan ’20 uitschakelde zegt genoeg over de kwaliteit van OVV.

Mocht ROAC doorbekeren, treft het in de volgende ronde de winnaar van Voorschoten ’97 (za) – ODB.

ROAC – OVV, woensdag 31 januari, 20:00 uur, Hertogspark

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!