S.v. ROAC 1 verliest van de kampioen

Door omstandigheden is er deze week geen (uitgebreid) verslag gedaan van de wedstrijd ROAC – SCPB ’22 die in een 0-3-voordeel voor de bezoekers eindigde. Door de overwinning kroonden de gasten uit Badhoevedorp zich tot de kampioen van de competitie. Voor ROAC betekende de nederlaag dat het spannend blijft tot de laatste speelronde (volgende week). ROAC heeft het nog steeds wel in eigen hand om niet rechtstreeks te degraderen, dan moet het reeds gedegradeerde DIOS verslagen worden in Nieuw-Vennep. Op papier zou dat te doen moeten zijn, maar eerder dit jaar verloren de Rippers thuis met 2-3 van DIOS.

Geen verslag dus op op deze website, maar op Leidenamateurvoetbal is een samenvating te zien van de wedstrijd. En dat is eigenlijk nog veel mooier:

Samenvatting ROAC- SCPB’22

Opstelling ROAC: Dammes van der Poel; Jim van der Meer, Mitchel Boere, Loek van As; Jay Koek, Wessel van der Poel, Matty van Benten; Bart Hogenboom (81. Jay Helvesteijn), Rutger van der Geest (60. Djimmy Wagter), Thijs van Seggelen.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!