S.v. ROAC 1 wint seizoensopener

ROAC heeft de eerste wedstrijd van het seizoen met 4-1 gewonnen van zaterdagvierdeklasser Kickers ’69. De wedstrijd werd gespeeld in het kader van de Kaag en Braassem Cup, maar werd door de nieuwe trainer Bart Jansen benut om te testen, fitter te worden maar vooral om veel mensen aan het werk te zien. Zodoende had Jansen 22 spelers op het wedstrijdformulier gezet die allen een helft zouden spelen.

De eerste groep wist in de eerste helft een 3-1-voorsprong te pakken. Na twintig minuten stond het al 3-0 door goals van Bart Hogenboom (assist Jay Helvesteijn), Wessel van der Poel en Djimmy Wagter (assists Thijs van Seggelen). Vlak voor rust prikte Kickers ’69 de 3-1 raak. De tweede groep na de theepauze wist de score uit te breiden naar 4-1. Casper van der Heijden was de afmaker na een knappe voorbereiding van Koen van Klink.

De kop is eraf. Komende zondag speelt ROAC weer thuis om 14:30u en wel tegen EMM ’21.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!