S.v. ROAC 2 promoveert naar res. 2de klasse
Afgelopen zondag heeft ROAC 2 -eindelijk- promotie naar de reserve 2de klasse kunnen afdwingen. In een tweedstrijd met competitiegenoot ASC was ROAC overduidelijk de betere over beide wedstrijden.
Op Hemelvaartsdag werd in Oegstgeest ASC 2 al met 2-4 verslagen door doelpunten van Chiel Hillebrand, Ricardo Bakker (2x) en A-junior Djimmy Wagter.
Afgelopen zondag, onder toeziend oog van honderden -zeer jeugdige- supporters deden de mannen van trainer Kees de Haas dat dunnetjes over door de Oegstgeestenaren met maar liefst 7-1 te verslaan. Na een 0-1 ruststand wisten Rutger van der Geest, Chiel Hillebrand (2x), Loek van der Star (2x) en Djimmy Wagter (2x) de achterstand in de tweede helft om te buigen naar een eclatante overwinning.