S.v. ROAC krijgt herkansing

Aangezien Duindorp en DWO zich terugtrekken aankomend seizoen krijgt ROAC een herkansing om alsnog promotie af te dwingen naar de derde klasse. Hiervoor zullen wel twee wedstrijden op neutraal terrein moeten worden omgezet in winst.

Het zal lastig zat worden, aangezien een aantal jongens de eerste wedstrijd geschorst zullen zijn, daarnaast is Meerburg ook een heel pittige tegenstander. De eerste wedstrijd zal aanstaande zondag om 14.00 uur tegen Meerburg zijn en wordt gespeeld op het terrein van MMO.

Weet ROAC te winnen dan speelt het of woensdag 16 juni of zondag 20 juni tegen de winnaar van RVC’33 – Graaf Willem Vac II. De winnaar van deze wedstrijd speelt dan alsnog derde klasse volgend seizoen.

Deel dit bericht

0 reacties op “S.v. ROAC krijgt herkansing”

 • perry veilbrief schreef:

  Freek jullie moeten dan woensdagavond aan de bak !!

 • stefan schreef:

  chill met zo veel geschorste

 • Wout schreef:

  Om 1 uur vertrekt de fietstocht weer!

 • Gerard Koek schreef:

  Zet ‘m op jongens, dan worden we toch noch 3e klasser, en natuurlijk komen wij jullie steunen.
  Sucses tegen MEERBURG. Gerard en Truus Koek.

 • JoopLL schreef:

  Ik ben benieuwd of er weer penalties komen.
  Panenka?

 • Tim schreef:

  kijk je uit voor het paaltje huigg

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!