Sinterklaasfeest voor kleuters en jeugd

Op zaterdag 28 november van 10.00-ca.11.15 uur:

Voor Kleutergym en Effies Wachten

Om 10.00 uur beginnen de kinderen in de sporthal met echte Pietengym. Dus neem je zaalschoenen (geen zwarte zolen) mee en doe makkelijke (pieten)kleding aan. Volgens Sinterklaas komen er ook 2 Pieten met jullie mee doen! Daarna gaan we naar de kantine, waar we wat drinken en snoepen en misschien is er nog een cadeautje? Om ca. 11.15 uur kunnen de ouders jullie daar weer ophalen. Let op: er is dus geen gymles van 9.00-10.00 uur! De jongens van Effies Wachten spelen nog een wedstrijd om 8.45 uur, maar redden het precies.

Op zaterdag 28 november van 12.00-ca. 13.00 uur:

Voor alle jeugdleden van voetbal, handbal, gym/streetdance/judo die op school in groep 3 t/m 5 zitten

Kom om 12.00 uur naar de kantine van sv ROAC. Je hoeft geen sportkleding mee. Waarschijnlijk gaan we nog wel even naar buiten. Wie weet komen er weer pieten met cadeautjes? Om ca. 13.00 uur is het afgelopen en kunnen de ouders jullie weer ophalen!

Allemaal tot dan!! De uitnodiging is ook per mail gestuurd!

De activiteitencommissie

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!