Spelacties rondom Jeugdolympiade

Komend weekend zou de Jeugdolympiade op het Hertogspark plaatsvinden. Voor de jeugd en de begeleiding het hoogtepunt van het jaar. Om het leed iets te verzachten hebben we leuke spelacties rondom de Jeugdolympiade bedacht.

Download hier de Jeugdolympiade woordzoeker en de Jeugdolympiade sudoku! Je hebt tot aanstaande zondag om de antwoorden te sturen naar of via een privébericht op Instagram, Twitter of Facebook! Onder de goede inzendingen wordt een ROAC Memory spel verloot!

Vanaf woensdag verschijnt er weer elke dag een puzzeltje op de Sociale Media waarbij ook ROAC Memory spellen te winnen zijn. Houd dus Instagram, Facebook of Twitter in de gaten en speel mee met onder andere ‘zoek de verschillen’ en het Jeugdolympiadevlaggenspel!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!