Sportpark t/m 10 mei nog gesloten

Het sportpark blijft t/m 10 mei gesloten. Vanaf maandag 11 mei kan er door de jeugd weer vrijblijvend gesport worden op het kunstgrasveld en de handbalvelden.  

Dit kan alleen onder begeleiding en conform het (landelijke) protocol wat binnenkort op de website en de sociale media wordt geplaatst. Op dit moment worden er schema’s opgesteld, waarbij ook rekening gehouden wordt dat iedereen elkaar zo min mogelijk tegenkomt.

Het bestuur.

Deel dit bericht

Eén reactie op “Sportpark t/m 10 mei nog gesloten”

  • Sjors schreef:

    Jammer dat de jeugd onder 13 nog 2 weken moet wachten. De trainers kunnen toch gewoon even het hek openen en als de groep compleet is deze sluiten, lekker gaan trainen (oke zonder hesjes dan) en dan naar huis en douchen. Vanaf 11 mei kan dan ook de oudere jeugd aan de slag. Dat vraagt wat meer voorbereiding. Nogmaals jammer dat onze jeugd nog langer moet wachten.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!