Stem op Grace, ze verdient een tien met een griffel

foto AD Grace-page-001

Vanaf vandaag is het mogelijk te stemmen voor de verkiezing van de Clubhelden van de Amateursport, die het AD organiseert. Grace van Smoorenburg vormt een mooi boegbeeld voor al onze vrijwilligers. Ondersteun daarom haar nominatie met uw stem. Bij de verkiezing wordt gekeken naar het aantal stemmen, maar wordt ook om uw waardering van de Clubheld gevraagd. Er kunnen rapportcijfers worden toegekend voor inzet, betrokkenheid, deskundigheid en onmisbaarheid.

U zult het met ons eens zijn: Grace verdient op alle fronten een tien met een griffel.
Laat dat blijken in het uitbrengen van uw stem.

Stemmen kan via deze link.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!