Steun onze handbaldames!

De aanhef lijkt mij duidelijk. De ROAC handbaldames staan dit seizoen weer voor een prachtige uitdaging in de hoofdklasse! Na handhaving vorig seizoen, hebben wij dit seizoen weer al jullie steun nodig om ook van dit jaar een succes te maken en weer in de hoofdklasse te blijven!

Om te beginnen zijn er nog een 4-tal uitwedstrijden, waar wij met een bus naar toe gaan. Hierbij bieden wij onze supporters de mogelijkheid om de meiden zelfs in Brabant aan te moedigen! Ik zal de data even noemen zodat jullie dit allen even kunnen controleren en beter nog, gelijk aan kunnen geven dat jullie wel mee willen om onze meiden te zien spelen. Dit jaar met een nog dynamischer spel!
Hieronder data, vertrektijden, tegenstanders en de aanvangstijden van de wedstrijden :

Datum Vertrek Tegenstander Aanvang wedstrijd
16 dec 2017  17:50  Goodflooring/HMC 20:40
20 jan 2018 16:25  Heerle 19:15
17 feb 2018 15:45  PSV Handbal 2 19:00
24 mrt 2018 16:40  RHV 19:45

En voor de prijs hoeft u het niet te laten want voor slechts € 5,- zien jullie 2 keer een half uur topsport en worden jullie bijna heel Nederland doorgereden. Opgeven kan via:

Dan hebben wij nog een aantal mogelijkheden dichter bij huis om naar onze meiden van de handbal te komen kijken. En wel in onze eigen Hertogshal. Lekker op zaterdagavond even een partijtje handbal kijken en daarna in het clubhuis nog even nakaarten en een drankje nemen. Maar het belangrijkste zijn natuurlijk de wedstrijden en wij willen weer volle tribunes zien in de Hertogshal. Voor hetzelfde geld bieden wij u dit seizoen zelfs 4 x de gelegenheid om op 1 avond naar zowel DS1 als DS2 te komen kijken. Deze 4 avonden zijn zaterdag 4-11, 18-11, 10-02 en 17-3. Dan speelt DS2 om 19:00 uur en DS1 om 20:45 uur. Een topavond dus.

De overige thuiswedstrijden van DS1 zijn altijd op een zaterdagavond 20:00 uur. De data zijn 25 nov, 9 dec, 13 jan, 27 jan, 10 febr, 17 mrt en 07 april.

Zet ze in jullie agenda en kom gezellig.

Dank alvast en veel plezier,

Namens de commissie handbal,
Ronald de Jong

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!