Supporters zaterdag welkom vanaf 13.00 uur!

Supporters welkom vanaf 13.00 uur!

Aanstaande zaterdag zijn alle 114 ingeschreven kinderen om 9.00 uur welkom op het sportpark. Op dan horen ze bij wie ze in een groepje zitten en wie hun leiders zijn. Na de eerste activiteit (verrassing wat dit is) gaan deze groepjes om 10.00 uur het dorp in voor een leuk spel. Daarna wordt er gegeten en om 13.00 uur starten de middagactiviteiten op het Hertogspark. Bij deze middagactiviteiten zijn alle supporters en ouders van harte welkom (op 1,5m van elkaar). De kantine blijft helaas nog dicht, maar de kleedkamers zijn open voor iedereen om water te pakken en natuurlijk kan iedereen wel gewoon naar het toilet.

De middagactiviteiten duren tot ongeveer 17.30 uur. Daarna is er patat van de kinderen waarna we de dag op een leuke manier afsluiten.

Het weer wordt goed, de organisatie heeft alles goed voorbereid en de kinderen zijn al enthousiast. We hebben er zin in!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!