sv ROAC stelt Gidon Reinders Folmer aan als nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2020 – 2021.

Eind november 2019 heeft de huidige hoofdtrainer van sv ROAC afdeling voetbal, Hein Leliveld, te kennen gegeven dat hij volgend seizoen de opleiding UEFA A gaat volgen en derhalve niet meer beschikbaar kan zijn als trainer-coach van sv ROAC. Vanaf dat moment heeft de eersteklasser uit Oud Ade/Rijpwetering zich georiënteerd op de trainersmarkt.

Na een aantal gesprekken met verschillende kandidaten, hebben zowel de spelersgroep als het bestuur van sv ROAC unaniem besloten de keuze te laten vallen op Gidon Reinders Folmer, in het bezit van het diploma oefenmeester UEFA A en afkomstig uit Haarlem.

Gidon Reinders Folmer, is na zijn voetbalcarriere -die hem onder meer langs HFC Haarlem en ARC voerde- als trainer werkzaam geweest bij BSM, Stormvogels en Alliance’22, voordat hij in maart 2018 aan de slag ging bij VV Schoten.

Na afloop van het huidige seizoen zal Gidon Reinders Folmer dus de overstap maken van tweedeklasser VV Schoten naar eersteklasser sv ROAC.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!