Taart bij de activiteitencommissie!

Taart bij de activiteitencommissie! Het resultaat van de Grote Clubactie is € 4.822,10. Dit is een record. Iedereen die hierbij geholpen heeft hartstikke bedankt! Volgende week bij de loting van de Jeugdolympiade worden een aantal lotenverkopers in het zonnetje gezet en ontvangt iedereen die meer dan 20 loten verkocht heeft een waardebon voor wat te drinken en te eten. Om te kijken of je wat gewonnen hebt met jouw loten kun je kijken op clubactie.nl. De activiteitencommissie is trots op wat er dit najaar daarnaast allemaal is gebeurd. Want naast de Grote Clubactie is er geld voor de club verdiend met andere leuke acties. Denk hierbij aan een recordaantal zakken dikke brokken, de geweldige veiling en het fantastische bedrag wat we van de Fancy Fair hebben ontvangen. Hier hebben naast de activiteitencommissie veel mensen hard aan gewerkt. Iedereen bedankt!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!