Thema avond over drank en drugs

Hierbij nodigt s.v. ROAC iedereen die daar in geïnteresseerd is, uit om de thema avond over drank en drugs ‘feiten of fabels’ bij te wonen. Deze thema avond zal op 15 maart in de kantine plaatsvinden onder leiding van Jantine van der Plas namens Brijder.

Ze zal een introductie geven over gebruik van drank en drugs waarbij het accent ligt op jeugd van 13 tot en met 18 jaar. Het herkennen en erkennen van gedrag bij misbruik is specifiek aan de orde: Hoe te handelen bij een vermoeden, wie moeten er worden aangesproken, en door wie moet dit gebeuren?

Deze en andere vragen en stellingen zullen gedurende de avond ter discussie staan, zodat het makkelijker wordt om mogelijke problemen vroegtijdig aan te pakken en zodat s.v. ROAC een gezonde vereniging kan blijven.

Jullie zijn welkom in de kantine vanaf 19:00 uur. De avond zal beginnen om 19:30 uur en duren tot ongeveer 21:30 uur.

drank en drugs

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!