Trainers/leiders gezocht

Vanaf maandag 11 mei beginnen de trainingen voor de jeugd weer. Alle informatie hierover volgt nog. We vinden het allemaal heel fijn dat er weer iets mogelijk is voor de jeugd. Dit kan, ook volgend seizoen, alleen als er voldoende begeleiding is.

Want ondanks de rare periode waren we momenteel leven zijn de voorbereidingen voor het voetbalseizoen in volle gang. Om alle jeugdspelers te trainen en begeleiden bij wedstrijden zijn we voor aankomend seizoen nog opzoek naar:

-jeugdtrainers

– jeugdleiders

– hoofdtrainers

Lijkt het jou leuk of wil je meer over weten, contact dan Danny Brugman via .

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!