Uitbreiding van het sportaanbod met BADMINTON

Volgend seizoen wordt het sportaanbod bij ROAC uitgebreid met badminton. Badmintonclub Apollo uit Roelofarendsveen heeft in de loop van dit jaar contact opgenomen met ROAC. Zij kampen met een daling van het aantal leden en zochten daarom aansluiting bij een grotere vereniging. ROAC als omnisportvereniging past helemaal in dat plaatje.

In goed overleg is daarom besloten dat de vereniging Apollo zich aan het einde van dit seizoen opheft en dat een flink deel van de leden overkomt naar de nieuw te starten badminton afdeling bij ROAC.

Het complete aanbod van ROAC komt daarmee op voetbal, zowel op het veld als in de zaal, handbal, biljart, binnensporten met o.a. gym in diverse soorten en voor diverse leeftijdscategorieën, streetdance en judo en nu ook dus badminton.

Badminton liggend hou

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!