Uitnodiging voor Supporters van ROAC

Beste leden van Supporters van ROAC,

Ook in het derde jaar van haar bestaan is het ledenaantal van de stichting Supporters van ROAC (SVR) nog steeds groeiende. Vorig jaar hebben we tijdens de ledenavond weer gestemd op een aantal mooie projecten. Eén van die projecten is de mascotte. Er wordt gezegd dat hij zich aanstaande zondag al laat zien in Voorhout om ons vlaggenschip aan te moedigen in de wedstrijd tegen Foreholte. De officiële onthulling zal echter plaatsvinden tijdens de ledenavond op zaterdag 21 november. Daarnaast zijn we druk bezig met de afronding van ons ‘s.v. ROAC clublied’. Ook deze hopen wij op de ledenavond te presenteren. Wat we verder met het beschikbare budget hebben gedaan laten we zien op de aanstaande ledenavond. Al met al kunnen we, mede dankzij uw bijdrage, weer terugkijken op een succesvol tweede seizoen.

Ledenavond SVR
Op 21 november staat alweer de derde ledenavond van de Supporters van ROAC op het programma. Alle leden van de SVR zijn hiervoor uitgenodigd, tevens kunnen zij allemaal één introducé meenemen. Op 21 november gaan we weer op een ludieke wijze stemmen over wat we komend jaar met het geld gaan doen. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in de kantine. Aansluitend aan de ledenavond vindt de vrijwilligersavond plaats, waarvoor u als lid van de SVR uiteraard ook voor uitgenodigd bent.

Ideeën
Heeft u ook een idee over hoe we een deel van ons budget kunnen besteden, laat het dan weten door een e-mail te sturen naar . Daarnaast kunt u natuurlijk ook één van onze commissieleden aanspreken. Alle plannen die vorig jaar (net) niet werden gekozen worden dit jaar niet automatisch meegenomen in de stemming, dus ook plannen van vorig jaar kunnen opnieuw worden ingediend. Let wel: het idee dient de gezelligheid te bevorderen en moet voor 17 november ingeleverd zijn. Tot 21 november! De Supporters van ROAC

Rick van Seggelen, Gwenda Elstgeest, Pim de Vrind, Dick Heemskerk Sr, Thijs van Seggelen, Jacco den Hollander, Mitchel Boere, Dick Heemskerk Jr, Johan Strijk & Elsa van der Meer

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!