Uitslagen 2014

2,5 km meisjes t/m 8 jaar

1.Jana Nagtegaal                       Alphen a.d. Rijn      11.55
2.Jara Brugman                         Rijpwetering          13.54
3.Roos van Vliet                         Oud Ade                 13.56

2,5 km jongens t/m 8 jaar

1:Nick Duinkerken                       Lisse                     10.14
2:Dries Wortman                        Rijpwetering          11.29
3:Thies van der Aar                    Hoofddorp              11.36

2,5 km meisjes 9 t/m 12 jaar

1:Mandy Duinkerken                   Lisse                     11.31
2:Patricia Koot                            Sassenheim             11.39
3:Lois Steenbeek                        Oegstgeest             12.23

2,5 km jongens 9 t/m 12 jaar

1:Milan Biesheuvel                     Aalsmeer               10.15
2:Bram Wortman                        Rijpwetering          10.19
3:Rens van der Poel                    Oud Ade                 10.21

5 km meisjes tot 15 jaar

1:Noor van Seggelen                   Rijpwetering           26.08
2.Isa van der Meer                       Rijpwetering           27.19
3:Esmee Hoogeveen                    Oud Ade                 28.02

5 km jongens tot 15 jaar
1:  Zeb Beelen                                Lisse                          20.08
2: Eduard van delft                      Voorhout                  22.19
3: Ian Bosman                              Alphen a.d. Rijn      22.48

5 km dames

1:Kristine Kofman                      Leiden                   22.32
2:Sandra Kerstens                      Oegstgeest             24.16
3:Marijke van der Steen              Voorschoten           25.06

5 km heren

1:Paul Langelaan                        Leiden                   19.54
2:Jan Kooter                               Boskoop                 23.07
3:Wallie Bloemen                       Hoofddorp              23.30

10 km dames

1:Annette van Reijn                   Oud Ade                 45.14
2:Suzanne van der Kloet              Rijpwetering          55.40
3:Nicole Aaij                             Rijnsaterwoude       56.46

10 km dames veteranen

1:Marijke Kroon                         Vinkeveen              48.52
2:Floor Vermij                           Roelofarendsveen      49.54
3:Hanneke Lieverse                    Hillegom                 50.21

10 km heren

1:Michael Woerden                     Mijdrecht               37.19
2:Emiliano Fabozzi                    Oud Ade                38.27
3:Pieter Westers                        Leiden                   38.38

10 km heren veteranen

1:Robbert Tjoa                                                      38.25
2:Maarten Hoogkamer                Lisse                     40.22
3:John van Laar                         Leiderdorp              41.32

21 km dames

1.Marieke van der Putten            Leiden                   1.58.29
2.Marieke Kraan                         Amsterdam             2.08.30

21 km dames veteranen

1:Agnes Hijman                          Wilnis                   1.30.38
2.Joyce Dijkhuizen                      Zoetermeer            1.50.18
3.Wilan van der Meer                   Roelofarendsveen     1.51.37

21 km heren

1:Maarten Klein                         Den Haag               1.21.27
2.Jiri Kemper                             Leiden                   1.22.17
3:Kevin Blom                             Nieuw Vennep         1.38.07

21 km heren veteranen

1:Stefan van der Pols                Vogelenzang           1.19.29
2: Frans Woerden                      Mijdrecht               1.28.05
3: Willem van Klink                    Lisserbroek             1.28.15


Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!