Unieke en ludieke items onder de hamer op 18 maart

Op vrijdagavond 18 maart 2016 houden we in de kantine van ROAC een spectaculaire veiling met unieke veilingitems. Gepresenteerd door veilingmeesters Dick Heemskerk sr en Wout van Zeil gaat er een afwisseling van luxe arrangementen, lekkere streekproducten en ludieke items onder de hamer.

Wat te denken van een walking diner voor 8 personen verzorgd door de mannen van ROAC 1, zes kilo kaas, een workshop visagie voor 4 personen of 2 kaartjes voor de wedstrijd Manchester United tegen Leicester City inclusief vlucht en hotel. Of toch liever een karikatuurschets van jezelf? Zorg dan dat je erbij bent!

De kantine is open vanaf 19.00 uur. De veiling start om 20.00 uur. En natuurlijk worden er na afloop van de veiling nog wat plaatjes gedraaid voor een gezellige afsluiter!

Wil je zelf nog een veilingitem beschikbaar stellen? Dat kan, via .

Manchester - Leicester

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!