Unieke ROAC-legpuzzels te winnen

Nu we allemaal te maken hebben met beperkte sociale contacten, moeten we opzoek naar manieren om de tijd goed door te komen. Een van de manieren waarop dat kan is het maken van legpuzzels.

De club gaat een aantal fotopuzzels laten maken o.a. met foto’s van de promotiewedstrijd van de voetballers naar de 1e klasse. Die puzzels zijn door jullie te winnen. Wat moet je daarvoor doen?

De puzzels worden rond 6 april geleverd. Vanaf die tijd worden er regelmatig diverse puzzelstukjes gepost op onze social media. Dat kan bijvoorbeeld van een gezichtsdeel van een van de selectie spelers zijn of een ander specifiek herkenbaar ROAC-sport item.

De vraag is: “Herken jij wie of wat er op het puzzelstukje staat?” Geef dat vervolgens aan ons door. De puzzels worden verloot onder degenen die de meeste juiste oplossingen hebben ingestuurd. Dus wil je wel zo’n unieke ROAC-fotopuzzel winnen? Hou dan onze berichtgeving goed in de gaten.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!