Vacature Handbaltrainer s.v. ROAC

Voor het seizoen 2020-2021, en hopelijk nog lang daarna, zijn wij op zoek naar jou als trainer(ster)/coach voor onze dames Senioren. Onze DS1 komt dit jaar uit in de 1e klasse en DS2 speelt momenteel in de 2e klasse. Onze vereniging, die breder is dan de handbalafdeling, heeft een sterk sociale functie binnen de gemeenschap en heeft de kracht je snel thuis te laten voelen. Bovendien hebben we de beschikking over een prachtig sportpark met een “eigen sporthal”.

Wat houdt de functie in:

 • 2 maal per week op dinsdag en donderdag training geven van 20.00-21.30uur.
 • Op wedstrijddagen de begeleiding van DS1.
 • Ondersteuning van onze jeugdafdeling waar mogelijk en nodig.
 • Regelmatig overleg/contact met de handbalcommissie.

Wat bieden wij:

 • Een relatief kleine maar zeer gemotiveerde en fanatieke selectie/handbalafdeling.
 • Een jonge, leergierige selectie met de drive om te verbeteren.
 • Zoals hierboven reeds gezegd, een mooi sportpark met goede faciliteiten.
 • De mogelijkheid om handbal op de sportkaart te zetten.

Wie of wat zoeken wij:

 • Een enthousiaste trainer die het beste uit zichzelf en de speelsters haalt.
 • Een trainer die bij voorkeur beschikt over HT2 en HT3.
 • Bij voorkeur iemand met ervaring als speler en/of coach.
 • Een positieve teambuilder met aandacht voor de individuele speelsters.

Meer over de vereniging

s.v. ROAC is een omnivereniging, die in het seizoen 2009-2010 is voortgekomen uit de gymvereniging Gyvero, handbalvereniging OASE en voetbal- en biljartvereniging s.v. ROAC’79. De vereniging neemt een belangrijke sociale functie binnen de kernen Oud Ade en Rijpwetering in. Een groot deel van de inwoners maakt gebruik van de uitstekende faciliteiten en activiteiten van de vereniging en zoekt elkaar hier regelmatig op. Verder heeft de vereniging leden uit andere kernen van de gemeente Kaag en Braassem en omringende plaatsen zoals Roelofarendsveen, Hoogmade en Leiderdorp. De vereniging biedt een ruime mogelijkheid voor deelname aan recreatieve en prestatieve activiteiten voor jong (vanaf 3,5 jaar) en oud. Daarnaast worden leden volop in de gelegenheid gesteld en gestimuleerd zich persoonlijk te ontwikkelen binnen de vereniging in hun belang en dat van de vereniging. Fanatisme en teamspirit zijn kernwaarden, maar het gaat bij s.v. ROAC zeker ook om het hebben van respect voor elkaar en het hebben van plezier!

Als je geïnteresseerd bent, stuur dan je sollicitatiebrief met motivatie naar .

Voor verdere inlichtingen kan je contact op nemen met Ronald de Jong (06-83608005) of Lisa Langezaal (06-52371644).

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!