Vacature handbaltrainer s.v. ROAC

S.v. ROAC is een omnivereniging, die in het seizoen 2009-2010 is voortgekomen uit de gymvereniging Gyvero, handbalvereniging OASE en voetbal- en biljartvereniging s.v. ROAC’79. De vereniging neemt een belangrijke sociale functie binnen de kernen Oud Ade en Rijpwetering in. Een groot deel van de inwoners maakt gebruik van de uitstekende faciliteiten en activiteiten van de vereniging. Verder heeft de vereniging leden uit andere kernen van de gemeente Kaag en Braassem en omringende plaatsen zoals Roelofarendsveen, Hoogmade en Leiderdorp. De vereniging biedt een ruime mogelijkheid voor deelname aan recreatieve en prestatieve activiteiten voor jong (vanaf 3,5 jaar) en oud. Daarnaast worden leden volop in de gelegenheid gesteld en gestimuleerd zich persoonlijk te ontwikkelen binnen de vereniging in hun belang en dat van de vereniging. Bovenal gaat het bij s.v. ROAC om het hebben van “plezier” met en respect voor elkaar.

Voor het seizoen 2016-2017, en hopelijk nog lang daarna, zijn wij op zoek naar een trainer(ster)/coach voor onze dames Senioren. Onze DS1 komt dit jaar uit in de Hoofdklasse en DS2 speelt momenteel in de 2e klasse. Wij hebben de beschikking over een prachtig sportpark met 2 buitenvelden en een “eigen” sporthal.

Wat houdt de functie in:

 • 2 maal per week op dinsdag en donderdag training geven van 20.00-21.30uur.
 • Op wedstrijddagen de begeleiding van DS1.
 • Ondersteuning van onze jeugdafdeling waar mogelijk en nodig.
 • Regelmatig overleg/contact met de handbalcommissie.

Wat bieden wij:

 • Een relatief kleine maar zeer gemotiveerde selectie/handbalafdeling.
 • Een jonge, leergierige selectie met de drive om te verbeteren.
 • Een mooi sportpark met goede faciliteiten.
 • De mogelijkheid om handbal op de sportkaart te zetten.

Wie of wat zoeken wij:

 • Een enthousiaste trainer die het beste uit zichzelf en de speelsters haalt.
 • Een trainer die bij voorkeur beschikt over HT1 of HT2 en de bereidheid om eventueel deze cursus te volgen.
 • Bij voorkeur iemand met ervaring als speler of/en coach.
 • Een positieve teambuilder met aandacht voor de individuele speelsters.

Als u geïnteresseerd bent, stuur dan uw sollicitatiebrief met motivatie naar .

Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met Ronald de Jong (06-83608005) of Joyce van der Poel (06-52138332).

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!