Van de biljarttafel

Hier weer eens een berichtje vanaf de biljarttafel. Sinds enkele weken mogen wij weer onze geliefde sport beoefenen. De onderlinge competities zijn weer gestart. De sfeer in het clubhuis zit er weer goed in.

De competities in ons district Veen & Rijnstreek zijn ook weer begonnen. Dus daar kunnen wij onze krachten weer tonen. Daar wij een aantal wedstrijden hebben moeten missen heeft het districtsbestuur besloten de competitie te verlengen tot eind Mei.

De persoonlijke kampioenschappen (PK’s) zijn ook weer opgestart. De vrijwilligers in het district hebben alles weer opgepakt. Ik heb veel waardering dat er altijd weer mensen zijn die er klaar voor staan om extra werk te verzetten om het sporten mogelijk te maken.

Vanuit de biljartgroep gaan wij kijken of wij eind Mei het sv ROAC open kampioenschap weer kunnen organiseren. Wij hebben er zin in om deze wedstrijden, in een sfeervol clubhuis, te organiseren. Later horen jullie hier meer van.
Geniet van de mooie sport die wij weer mogen beoefenen en geniet van de sfeer bij onze mooie club.

Gr. Jos Heemskerk.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!